işbank borç sorgulama  vakifbank borç sorgulama  halkbank borç sorgulama  qnbfinansbank borç sorgulama  denizbank borç sorgulama  garantibank borç sorgulama  yapikredi borç sorgulama  avea fatura ödeme  vodafone fatura ödeme  turkcell fatura ödeme  hgs yükleme  tl yükleme 
11-04-2013 20:57 tarihinde, eklendi
12 Eylül (1980 Darbesi) 1. Bölüm - 12 Mart Kasırgası
1. bölüm: 12 mart kasırgası deniz, yusuf, hüseyin-milli şef devriliyor - darbenin rövanşı - liderlere ölüm tehdidi - meclis direniyor - yeniden demokrasi - sürpriz: ateşle barutun koalisyonu (chp - msp) muhsin batur, kenan evren, turgut sunalp, bülent ecevit, süleyman demirel, cüneyt arcayürek, nahit menteşe, orhan birgit, ferruh bozbeyli, metin toker, oğuzhan asiltürk ve diğerleri anlatıyor.
0 Yorum Yapılmış. Yorum Yapmak İçin Tıklayınız.
Yorumlar
 
 
Belgesel
Kategoriler
Belgesel
Filmler
Vahşi Yaşam

BELGESEL TV

http://www.belgeseltv.com adlı sitemizde yaralan film ve diğer medyalar internetten toplanarak sitemize aktarılmıştır. Hiç bir materyalin indirilmesine izin verilmemektedir. Buna rağmen medyalar üzerinde hakkı olan şahıs ve kurumlar ilgili medyaların siteden kaldırılmasını talep edebilirler. İletişim için [email protected]  adresine bir mail atmaları yeterlidir.

Tasarım ve Kodlama : Network Yazılım

Haberler    Evden eve nakliyat    Esenler Evden eve nakliyat